تاريخ انتشار :
17 مهر 1396 ساعت 08:17:56
ناجا بازوی توانمند دستگاه قضاء

رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه نیروی انتظامی بازوی توانمند دستگاه قضائی است،گفت:مسئولیت پذیری، قانون مداری و توانمندی در اجرای وظایف محوله از  شاخصه های اصلی نیروی انتظامی است.
یدالله موحد در حاشیه آئین صبحگاه مشترک یگان های نمونه پلیس استان کرمان به مناسبت گرامی داشت هفته ناجا،اظهار داشت:هفته ای که به نام سبزپوشان سپیددل نیروی انتظامی مزین است، بهانه ای است برای بزرگداشت سربازان سرافراز راه قسط وعدالت که با حضور ایثارگرانه شان ،ظلمْ ،جرأت برآمدن ندارد و امنیت در سایه تلاششان  طلوع می کند. 
وی با بیان این که امنیت، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط، ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه است،  افزود:   نیروی انتظامی به عنوان ضرورت و نیاز یک جامعه آرمانی با ایستادگی مقتدرانه  در برابر اخلال گران نظم و امنیت ، ارمغان آور آرامش و عدالت است.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان افزود : قرآن کریم «امنیت» را از اهداف بلند استقرار حاکمیت اللّه و ثمره حکومت صالحان  دانسته و بی شک این نیرو آیه ی نقش بسته بر تارک نشانش را سرفصل همه فعالیت های خویش می داند و  پیام آورعدالت ،  به عنوان فرمان حتمیِ خداوند است .
موحد تاکید کرد : نیروی انتظامی  تلاش برای استقرار عدالت اسلامی را مهم ترین وظیفه خود می داند و ره آورد این فعالیت ایجاد امنیتی است که   به تعبیر رهبر معظم انقلاب شأن نیروی انتظامی در جمهوری اسلامی بوده و به فرموده ایشان  نیروی انتظامی باید  با عزت،... امانت،... و کارایی خود در محیط زندگی مردم برود. 
رییس شورای قضائی استان کرمان خاطر نشان ساخت:نیروی انتظامی ضمن دفاع از ارزش های انقلاب در پرتو  رهنمودهای مقام عظمای ولایت با آگاهی از قوانین وقانون مداری مردم را به اطاعت از رهنمودهای قانونی هدایت، و با قانون شکنان با قدرت مقابله می  کند.
 موحد افزود: نیروی انتظامی با آفت زدایی ، درخت تنومند عدالت را به شکوفه نشانده وبا استفاده از سه اصل «آگاهی»، «پیش گیری» و «پی گیری» به عنوان بازوی دستگاه قضایی همگان را از میوه های حیات بخش شجره عدالت همچون اعتماد، سلامت، پویایی، نشاط، رشد وخداباوری بهره مند می سازد.
وی در پایان  ابراز امیدواری کرد : یاد کسانی که  با تقدیم گرانبهاترین دارایی خود در صفوف مختلف مبارزه با عوامل نا امنی وفساد ، آسایش وامنیت را به جامعه  هدیه دادند ،به نیکویی پاس داشته شود و تلاش  مخلصانه بزرگ مردان این عرصه  ، مقبول و مأجور بارگاه کبریایی قرار گیرد .

آخرين مطالب
تاريخ ارسال خبر : 1396/11/28 ساعت 12:05:04
معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان در این نشست گفت: دادگستری طی سال های اخیر در راستای همکاری های خود با اتاق و سایر مجموعه های استان و با هدف هم افزایی، تعامل خوبی را با آنها داشته است.
تاريخ ارسال خبر : 1396/11/23 ساعت 10:44:26
یدالله موحد در در جشن بزرگ انقلاب که در دادگستری کرمان برگزار گردید ضمن گرامیداشت ایام الله دهه ی مبارک فجر اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطفی در تاریخ ملت ایران است
تاريخ ارسال خبر : 1396/11/23 ساعت 10:40:55
محبوبه میرزابیگی اظهار داشت: کارگاه های آموزشی تربیت مربی حقوقی آموزش پیش از ازدواج با حضور وکلاء و حقوقدانان در کرمان برگزار می گردد.
احمدعلی انجم روزدر حاشیه بازدید از شعب شورای حل اختلاف شهرستان جیرفت بیان کرد: جامعه ای که در آن نرخ آسیب های اجتماعی روندی رو به کاهش داشته باشد، عوامل توسعه و پیشرفت آن جامعه روبه رشد خواهند بود
تاريخ ارسال خبر : 1396/11/23 ساعت 10:23:21
یدالله موحد در جلسه با قضات دادگاه تجدید نظر استان کرمان که در محل سالن شهید نصیری برگزار گردید، ضمن تبریک ایام الله مبارک دهه ی فجر، اظهار داشت: دستگاه قضائی کشور مقتدر و مستقل با مظاهر فساد در هرموقعیت واکنش قاطعانه نشان خواهد داد.
تاريخ ارسال خبر : 1396/11/23 ساعت 10:13:46
حسین شکوهی نسب در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان نسبت به افزایش آمار تصادفات جاده‌ای به مسئولان ذی ربط هشدار داد و تاکید کرد:مسئولان بایستی با برنامه‌ریزی دقیق، سریع و جامع برای مقابله با این مسئله اقدام نمایند
تاريخ ارسال خبر : 1396/11/05 ساعت 08:10:54
حجت الاسلام و المسلمین عباس اسدی در حاشیه کارگروه برنامه ریزی فرهنگ دینی و سازمانی دادگستری که صبح امروز در محل سالن شهید بهشتی دادگستری کرمان برگزار شد، اظهار داشت: برنامه های متعدد فرهنگی در جهت تبیین مهارت های زندگی و تحکیم خانواده ویژه کارکنان و فرزندان در دادگستری استان برگزار گردیده است.
تاريخ ارسال خبر : 1396/11/03 ساعت 09:18:52
یدالله موحد در نشست هم اندیشی شورای معاونین دادگستری با شورای معاونین صداو سیمای مرکز استان کرمان که در محل دادگستری کل برگزار گردید، ضمن تقدیر از تمام دست اندرکاران مجموعه صداو سیمای کرمان، اظهار داشت:از سنوات گذشته یک تعامل و همکاری فوق العاده و قابل توجهی بین دادگستری و صداوسیما شکل گرفته است
تاريخ ارسال خبر : 1396/11/02 ساعت 09:20:26
یدالله موحد در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کرمان اظهار داشت: برای حل مشکلات حوزه فضای مجازی نیازمند آن هستیم که نخبگان و مسئولان کشور به یک گفتمان و درک مشترک در زمینه مدیریت فضای مجازی برسند
تاريخ ارسال خبر : 1396/11/02 ساعت 09:14:28
یدالله موحد در اختتامیه دومین دوره جشنواره مجازات های جایگزین حبس که در محل سالن شهید نوروز زاده دادگستری کرمان با حضور قضات دادگستری استان برگزار شد، بیان کرد: با توجه به تراکم و جمعیت بالای زندانیان و محدودیت فضا و عدم امکان اشتغال و حرفه اموزی زندانیان و همچنین عدم تناسب امکانات با جمعیت کیفری اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی و بازسازی شخصیت اجتماعی زندانیان مورد توجه قرار گرفته است.
تاريخ ارسال خبر : 1396/11/02 ساعت 09:05:34
مهدی بخشی در جلسه گفتگوی دولت با بخش خصوصی که در محل اتاق بازرگانی کرمان برگزار گردید اظهار داشت: قراردادهای مشارکت مدنی بانک ها منطبق با ماده 575قانون مدنی نمی باشد و با بعضی از دستورالعمل های بانک مرکزی در خصوص فروش اقساطی سهم الشرکه نیز مغایرت دارد.
شرکت هوش برتر
تمامي حقوق براي معاونت اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري کل استان کرمان محفوظ مي باشد.
Copyright(C) 2012