تاريخ انتشار :
17 مهر 1396 ساعت 08:17:56
ناجا بازوی توانمند دستگاه قضاء

رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه نیروی انتظامی بازوی توانمند دستگاه قضائی است،گفت:مسئولیت پذیری، قانون مداری و توانمندی در اجرای وظایف محوله از  شاخصه های اصلی نیروی انتظامی است.
یدالله موحد در حاشیه آئین صبحگاه مشترک یگان های نمونه پلیس استان کرمان به مناسبت گرامی داشت هفته ناجا،اظهار داشت:هفته ای که به نام سبزپوشان سپیددل نیروی انتظامی مزین است، بهانه ای است برای بزرگداشت سربازان سرافراز راه قسط وعدالت که با حضور ایثارگرانه شان ،ظلمْ ،جرأت برآمدن ندارد و امنیت در سایه تلاششان  طلوع می کند. 
وی با بیان این که امنیت، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط، ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه است،  افزود:   نیروی انتظامی به عنوان ضرورت و نیاز یک جامعه آرمانی با ایستادگی مقتدرانه  در برابر اخلال گران نظم و امنیت ، ارمغان آور آرامش و عدالت است.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان افزود : قرآن کریم «امنیت» را از اهداف بلند استقرار حاکمیت اللّه و ثمره حکومت صالحان  دانسته و بی شک این نیرو آیه ی نقش بسته بر تارک نشانش را سرفصل همه فعالیت های خویش می داند و  پیام آورعدالت ،  به عنوان فرمان حتمیِ خداوند است .
موحد تاکید کرد : نیروی انتظامی  تلاش برای استقرار عدالت اسلامی را مهم ترین وظیفه خود می داند و ره آورد این فعالیت ایجاد امنیتی است که   به تعبیر رهبر معظم انقلاب شأن نیروی انتظامی در جمهوری اسلامی بوده و به فرموده ایشان  نیروی انتظامی باید  با عزت،... امانت،... و کارایی خود در محیط زندگی مردم برود. 
رییس شورای قضائی استان کرمان خاطر نشان ساخت:نیروی انتظامی ضمن دفاع از ارزش های انقلاب در پرتو  رهنمودهای مقام عظمای ولایت با آگاهی از قوانین وقانون مداری مردم را به اطاعت از رهنمودهای قانونی هدایت، و با قانون شکنان با قدرت مقابله می  کند.
 موحد افزود: نیروی انتظامی با آفت زدایی ، درخت تنومند عدالت را به شکوفه نشانده وبا استفاده از سه اصل «آگاهی»، «پیش گیری» و «پی گیری» به عنوان بازوی دستگاه قضایی همگان را از میوه های حیات بخش شجره عدالت همچون اعتماد، سلامت، پویایی، نشاط، رشد وخداباوری بهره مند می سازد.
وی در پایان  ابراز امیدواری کرد : یاد کسانی که  با تقدیم گرانبهاترین دارایی خود در صفوف مختلف مبارزه با عوامل نا امنی وفساد ، آسایش وامنیت را به جامعه  هدیه دادند ،به نیکویی پاس داشته شود و تلاش  مخلصانه بزرگ مردان این عرصه  ، مقبول و مأجور بارگاه کبریایی قرار گیرد .

آخرين مطالب
تاريخ ارسال خبر : 1397/03/02 ساعت 10:19:53
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: سال گذشته در زمینه پیشگیری از بافت های ناکارآمد، با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک استان، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و منابع طبیعی اقدامات ارزنده ای انجام شد.
تاريخ ارسال خبر : 1397/03/02 ساعت 10:11:19
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: در سال ۹۶ موفق به راه اندازی سه مرکز ملاقات فرزندان طلاق(مرکز مهر خانواده) شده ایم.
تاريخ ارسال خبر : 1397/03/02 ساعت 10:09:05
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: ضرورت آموزش دو مهارت کنترل خشم و کنترل اضطراب و استرس در مدارس حاشیه شهر کرمان احساس می شود.
تاريخ ارسال خبر : 1397/03/02 ساعت 09:52:02
مدیر پیشگیری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان از اجرای شدن طرح برهم زدن بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه در استان کرمان خبر داد.
تاريخ ارسال خبر : 1397/03/02 ساعت 09:38:54
مدیر پیشگیری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: از شرکت کنندگان دوره تربیت مربی فرزندان آفتاب که با حضور ۳۰ نفر از واجدین شرایط برگزار شد، ارزیابی های لازم انجام و مربیان مد نظر انتخاب شده اند.
تاريخ ارسال خبر : 1397/02/10 ساعت 10:16:49
محمدباقر اسلامی در اولین همایش ملی دوران دانشجویی، چالشها و راهکارها گفت: هویت دانشجویان، هویتی مرتبط با فضای دانشجویی و دانشگاه می باشد و ممکن است با آنچه عامه مردم می پسندند متفاوت باشد. همچنین می توان گفت که دانشجو یک هویت جدید دارد، ولی پس از مقایسه هویت او با عامه مردم تصور می شود که وی دچار بی هویتی شده است.
تاريخ ارسال خبر : 1397/02/10 ساعت 09:43:25
یدالله موحد در دیدار با مسئولان و اعضای شورای تامین شهرستان راور که در محل حوزه ریاست دادگستری کرمان برگزار گردید،اظهار داشت: دستگاه قضائی از مطالبات به حق و معیشتی کارگران حمایت می کند.
تاريخ ارسال خبر : 1397/02/10 ساعت 09:37:58
محمدباقر اسلامی اظهار داشت:با همکاری مسئولین انتظامی و امنیتی استان و با تلاش دادستان های سراسر استان 752 نفر از محکومین متواری در سال 96 دستگیر و جهت اجرای حکم به مراجع قضایی سپرده شدند.
تاريخ ارسال خبر : 1397/02/10 ساعت 09:33:57
یدا… موحد در جلسه شورای معاونین دادگستری استان کرمان که با موضوع برنامه ریزی برای گرامی داشت هفته قوه قضائیه برگزار گردید،اظهار داشت: یکی از رسالت های مهم ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه معرفی خدمات این قوه به مردم است.
سیدمهدی قویدل اظهار داشت:باتدابیر صورت گرفته و انجام اقدامات پیشگیرانه حوادث کار منجر به فوت 40درصد در شهرستان زرند کاهش یافته است .
تاريخ ارسال خبر : 1397/01/29 ساعت 11:20:14
محمد باقر اسلامی در جمع کثیری از روانشناسان و فعالان حوزه اجتماعی، روانپزشکان و اساتید هیات علمی دانشگاه ها ضمن تبریک عید مبعث و روز روانشناس به حضار، به رفتار و سیره پیامبر اعظم (ص) اشاره نموده و بیان نمود: مشاوره جزء سیره پیامبر (ص) بوده و در آیه 159 سوره آل عمران نیز به پیامبر دستور داده شده که "در امور و کارها مشورت بگیر و وقتی تصمیم قاطع گرفتی برای اجرای آن بر خدا توکل کن".
شرکت هوش برتر
تمامي حقوق براي معاونت اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري کل استان کرمان محفوظ مي باشد.
Copyright(C) 2012