تاريخ انتشار :
06 خرداد 1391 ساعت 09:59:25
تاسیس انجمن ایرانی جرم شناسی مرکز کرمان

انجمن ایرانی جرم شناسی مرکز کرمان تاسیس و 6 خردادماه با حضور ریاست انجمن جرم شناسی ایران افتتاح خواهد شد .

معاون قضائی و آموزش دادگستری استان کرمان گفت : استان کرمان به دلیل گستردگی ، تفاوت فرهنگ و ویژگی های اقلیمی دارای خصوصیات منحصر به فردی است که برای انجام پژوهشها و تحقیقات علمی و کسب اطلاعات قابل اعتماد در مورد آسیب های اجتماعی ، جرائم خاص و متنوع نیاز به یک موسسه و تشکل خاص برای تامین نیازهای پژوهشی و علمی احساس می شد .

دکتر "محمدمهدی انجم شعاع" افزود : به منظور رفع این خلاء و استفاده از امکانات بالقوه استان با همت جمعی از حقوقدانان از تشکیلات قضائی ، کانون وکلا و جامعه دانشگاهی استان تصمیم به ایجاد انجمن ایرانی جرم شناسی مرکز کرمان تحت پوشش و حمایت معنوی و علمی انجمن ایرانی جرم شناسی دانشگاه شهید بهشتی گرفته شد .

وی ادامه داد : در حال حاضر توافقات لازم برای تاسیس این تشکل علمی _ پژوهشی به انجام رسیده و مقدمات نیز فراهم شده است .

معاون قضائی دادگستری با اشاره به افتتاح این انجمن در روز شنبه ششم خردادماه بیان داشت : این افتتاح با حضور اساتیدی همچون دکتر علی حسین نجفی ابرند آبادی ، دکتر باقرشاملو و دکتر جعفر کوشا انجام خواهد شد .

انجم شعاع ضمن دعوت از تمامی حقوقدانان و علاقمندان جهت شرکت در مراسم افتتاح ابراز امیدواری کرد : با عضویت حقوقدانان و همکاری آنان با انجمن ایفاگر نقش موثری در تحقیقات علمی مربوط به جرایم و آسیبهای اجتماعی در استان باشند .

آخرين مطالب
تاريخ ارسال خبر : 1397/03/02 ساعت 10:19:53
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: سال گذشته در زمینه پیشگیری از بافت های ناکارآمد، با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک استان، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و منابع طبیعی اقدامات ارزنده ای انجام شد.
تاريخ ارسال خبر : 1397/03/02 ساعت 10:11:19
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: در سال ۹۶ موفق به راه اندازی سه مرکز ملاقات فرزندان طلاق(مرکز مهر خانواده) شده ایم.
تاريخ ارسال خبر : 1397/03/02 ساعت 10:09:05
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: ضرورت آموزش دو مهارت کنترل خشم و کنترل اضطراب و استرس در مدارس حاشیه شهر کرمان احساس می شود.
تاريخ ارسال خبر : 1397/03/02 ساعت 09:52:02
مدیر پیشگیری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان از اجرای شدن طرح برهم زدن بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه در استان کرمان خبر داد.
تاريخ ارسال خبر : 1397/03/02 ساعت 09:38:54
مدیر پیشگیری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: از شرکت کنندگان دوره تربیت مربی فرزندان آفتاب که با حضور ۳۰ نفر از واجدین شرایط برگزار شد، ارزیابی های لازم انجام و مربیان مد نظر انتخاب شده اند.
تاريخ ارسال خبر : 1397/02/10 ساعت 10:16:49
محمدباقر اسلامی در اولین همایش ملی دوران دانشجویی، چالشها و راهکارها گفت: هویت دانشجویان، هویتی مرتبط با فضای دانشجویی و دانشگاه می باشد و ممکن است با آنچه عامه مردم می پسندند متفاوت باشد. همچنین می توان گفت که دانشجو یک هویت جدید دارد، ولی پس از مقایسه هویت او با عامه مردم تصور می شود که وی دچار بی هویتی شده است.
تاريخ ارسال خبر : 1397/02/10 ساعت 09:43:25
یدالله موحد در دیدار با مسئولان و اعضای شورای تامین شهرستان راور که در محل حوزه ریاست دادگستری کرمان برگزار گردید،اظهار داشت: دستگاه قضائی از مطالبات به حق و معیشتی کارگران حمایت می کند.
تاريخ ارسال خبر : 1397/02/10 ساعت 09:37:58
محمدباقر اسلامی اظهار داشت:با همکاری مسئولین انتظامی و امنیتی استان و با تلاش دادستان های سراسر استان 752 نفر از محکومین متواری در سال 96 دستگیر و جهت اجرای حکم به مراجع قضایی سپرده شدند.
تاريخ ارسال خبر : 1397/02/10 ساعت 09:33:57
یدا… موحد در جلسه شورای معاونین دادگستری استان کرمان که با موضوع برنامه ریزی برای گرامی داشت هفته قوه قضائیه برگزار گردید،اظهار داشت: یکی از رسالت های مهم ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه معرفی خدمات این قوه به مردم است.
سیدمهدی قویدل اظهار داشت:باتدابیر صورت گرفته و انجام اقدامات پیشگیرانه حوادث کار منجر به فوت 40درصد در شهرستان زرند کاهش یافته است .
تاريخ ارسال خبر : 1397/01/29 ساعت 11:20:14
محمد باقر اسلامی در جمع کثیری از روانشناسان و فعالان حوزه اجتماعی، روانپزشکان و اساتید هیات علمی دانشگاه ها ضمن تبریک عید مبعث و روز روانشناس به حضار، به رفتار و سیره پیامبر اعظم (ص) اشاره نموده و بیان نمود: مشاوره جزء سیره پیامبر (ص) بوده و در آیه 159 سوره آل عمران نیز به پیامبر دستور داده شده که "در امور و کارها مشورت بگیر و وقتی تصمیم قاطع گرفتی برای اجرای آن بر خدا توکل کن".
شرکت هوش برتر
تمامي حقوق براي معاونت اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري کل استان کرمان محفوظ مي باشد.
Copyright(C) 2012