تاريخ انتشار :
17 مرداد 1391 ساعت 08:04:42
دستگیری زوج دعوت کننده به رابطه غیر اخلاقی در اینترنت

بازپرس شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب کرمان : با تلاش پلیس فتای استان کرمان و رد یابی اطلاعاتی زوجی که در فضای مجازی اقدام به دعوت به رابطه غیر اخلاقی نموده بودند دستگیر شدند.

به گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمان " مسعود ولایتی " افزود: در پی رصد صورت گرفته از تالارهای گفتگو و چت رومها در فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا این پلیس با یک موضوع غیر اخلاقی روبرو و رسیدگی با هماهنگی مقامات قضائی در دستور کار قرار گرفت.

 وی ادامه داد :در فضای مجازی زوجی با معرفی خود به نامهای مستعار به منظور تحریک و تشویق بانوان به فساد از آنها برای رابطه غیر اخلاقی دعوت می کردند که با توجه به اهمیت موضوع دستور رسیدگی سریع به این موضوع صادر گردید.

بازپرس شعبه هفتم از دستگیری زوج مذکور خبر داد و اظهار داشت: پرونده این زوج جهت رسیدگی بیشتر و روشن شدن ابعاد تخلفات صورت گرفته آنان مفتوح و در جریان است.

 وی با اشاره به رصد فضاهای مجازی توسط نیروهای متخصص هشدار داد:هرگونه جرم و اقدام به جرائم مختلف در این گونه فضاها نیز با دقت زیر نظر گرفته و سریع مورد برخورد قرار خواهند گرفت.

آخرين مطالب
تاريخ ارسال خبر : 1395/12/23 ساعت 09:29:51
محبوبه میرزابیگی افزود: وجود مددکار از اهمیت بسزایی برخوردار است و قانونگذار نگاه بالینی به مددکاری و حضور مشاوره و تشکیل پرونده شخصیت در محاکم اطفال و نوجوانان دارد.
تاريخ ارسال خبر : 1395/12/23 ساعت 09:28:12
محمدباقر اسلامی روز چهارشنبه در شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان افزود: کسب رتبه برتر استان کرمان در حوزه های مختلف، محصل تلاش همه دوستان در عرصه فرهنگی و اجتماعی است.
تاريخ ارسال خبر : 1395/12/23 ساعت 09:23:31
مدیر پیشگیری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: به منظور تقویت و انسجام سازمانی و در راستای مدیریت یکپارچه منابع طبیعی و اشتغال روستائیان کمیته ای تحت عنوان کمیته تخصصی توانمند سازی و اشتغال روستائیان ذیل کارگروه پیش بینی و پیشگیری از بافت ناکارآمد استان تشکیل می گردد.
تاريخ ارسال خبر : 1395/12/15 ساعت 07:51:19
حجت الاسلام والمسلمین محمود محمدی در جمع بانوان شاغل در دادگستری و اعضای بسیج حقوق دانان ضمن تسلیت شهادت بانوی بزرگوار دوعالم حضرت فاطمه زهراء(س) بیان داشت: زندگی امیرالمومنین حضرت علی (ع) با زهرای مرضیه (س) بایستی الگوی جوانان جامعه باشد.
تاريخ ارسال خبر : 1395/12/10 ساعت 12:05:28
یدالله موحد در دیدار با اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری که به مناسبت هفته وکیل مدافع در حوزه ریاست دادگستری صورت گرفت، بیان کرد: وکلا و قضات همگام با یکدیگر به دنبال اجرای عدالت هستند و لازم است در اجرای صحیح آن به یکدیگر کمک کنند.
تاريخ ارسال خبر : 1395/12/10 ساعت 11:58:56
حسین روحانی در جلسه دادگاه مطبوعات که با حضور اعضای هیات منصفه در دادگستری کرمان تشکیل شد ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س)، اظهار داشت: در میان وسائل ارتباط جمعی مطبوعات و رسانه در صف اول عوامل شکل دهنده افکار عمومی ،فرهنگ جامعه ومطالبات اجتماعی جامعه قرار دارند.
تاريخ ارسال خبر : 1395/12/09 ساعت 08:00:37
حسین رمضانی زاده درجلسه ستاد پیشگیری ازوقوع جرم شهرستان کوهبنان اظهار داشت:درفرایند رسیدگی به پرونده مجرمانی که به عنوان سارق تحت تعقیب مراجع انتظامی وقضایی قرار گرفته اند،هدف و محوریت هنگام رسیدگی و صدور حکم پیشگیری از تکرار جرم برمبنای بازاجتماعی کردن مجرم می باشد
تاريخ ارسال خبر : 1395/12/04 ساعت 11:31:20
محمد باقر اسلامی بیان داشت: یکی از راهبردهاي اصلی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در زمینه پیشگیري هاي فرهنگی اجتماعی اهتمام جدي بر برگزاری دوره های آموزشی و مهارتی مبتنی بر سبک زندگی اسلامی ایرانی برای آسیب دیدگان اجتماعی با رویکرد اصلاح و بازاجتماعی کردن این قشر از جامعه می باشد.
تاريخ ارسال خبر : 1395/12/01 ساعت 08:59:53
معاون دادستان عمومی وانقلاب کرمان در حاشیه این بازدید سه ساعته با بیان اینکه سهم زنان در حفظ و بقای ارزش های انقلابی غیر قابل انکار است،اظهار داشت: سرور زنان عالم دخت نبي مكرم اسلام حضرت فاطمه (س)همواره الگویی کامل برای بانوان است
تاريخ ارسال خبر : 1395/12/01 ساعت 08:53:01
یدالله موحد درجلسه هیات مدیره انجمن حمایت زندانیان و کارگروه ساخت مسکن ویژه مددجویان نیازمند، بر همت جمعی برای حل مشکلات خانواده های نیازمند تاکید کرد و گفت: اگر این خانواده ها را فراموش کنیم خسارت های جبران ناپذیری را شاهد خواهیم بود.
تاريخ ارسال خبر : 1395/11/19 ساعت 10:47:18
یدالله موحد روز دوشنبه در ویژه برنامه دهه فجر انقلاب اسلامی در کانون اصلاح و تربیت استان کرمان افزود: در سطح دنیا و در بین دانشمندان علم جرم شناسی به اثبات رسیده که بهترین شیوه برای مقابله با بزهکاری و جرایم، برنامه های پیشگیرانه رشد مدار است.
شرکت هوش برتر
تمامي حقوق براي معاونت اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري کل استان کرمان محفوظ مي باشد.
Copyright(C) 2012